Finanse i praca

Kredyty we frankach szwajcarskich – co można z nimi zrobić

Na pewno trzeba w terminie wszystkie należności płacić, ale co jeśli nie zgadzamy się z różnymi zapisami w umowie albo nie podobają nam się kolejne aneksy do umów? Czy da się to zmienić? Czy można walczyć o swoje prawa? Okazuje się, że wszystko dzisiaj jest możliwe. Wydawać by się mogło, że duży bank jest nie do ruszenia, bo jak mamy z ich prawnikami walczyć? Tylko, że my zatrudniamy własnych specjalistów od kredytów. To osoby, które są bardzo dobrze we wszystkim obeznane, dlatego chętnie nam pomogą. Zrobią wszystko abyśmy mogli odzyskać pieniądze od banku.

Kontakt z kancelarią od kredytów frankowych

Warto skontaktować się z kancelarią https://wygrywamyzbankami.pl/, która jest bardzo dobrze przygotowana, aby nam pomagać. To specjaliści, którzy walczą od wielu lat z bankami i co ważne mają na swoim koncie wiele sukcesów. Dla nas to sygnał, że warto się do nich zgłosić. Za darmo sprawdzą naszą umowę. Dowiemy się czy są jakiekolwiek szanse na to żeby można było cokolwiek wywalczyć przed sądem. Jeśli taka możliwość będzie to nam pomogą.

Składamy pozew do sądu

Zaczynamy od tego, że składamy pozew do sądu. Wybieramy sąd, do którego należy bank. Nie będzie to problemem, bo takie informacje bardzo szybko uda nam się znaleźć. Teraz trzeba będzie czekać aż nasza sprawa ruszy. Nawet, jeśli zapadnie wyrok, w którym wygramy to bank zawsze się odwołuje. To, dlatego cały proces może trwać dwa, a nawet trzy lata. Nie warto jednak odpuszczać, bo właśnie na tym najbardziej zależy bankowi. Wiemy, że mamy ogromne szanse na zwycięstwo z bankiem, dlatego walczymy do samego końca. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *