Styl i moda

Sposoby użycia pudru do włosów

Masz już dość oklapniętej fryzury, która w żaden sposób nie podkreśla Twojego charakteru? Nawet jeśli Twoje włosy są cienkie i delikatne, możesz robić wrażenie swoim lookiem. Puder do włosów to produkt, którego potrzebujesz, jeśli zależy Ci na wyrazistym i trwałym efekcie uniesienia włosów u nasady i nadaniu jej imponującej objętości.

Jak działa puder do włosów?

Specyfiki te zawierają specjalne proszki, żele krzemionkowe, glinki, a także mikrowłókna, które przyczepiają się do włosów i podnoszą je przy skórze, a także sprawiają, że fryzura wydaje się pełniejsza. Dodatkowo pudry do włosów nadają włosom plastyczność i ułatwiają ich układanie. Dzięki nim można szybko wyczarować fryzurę w stylu messy hair. Kosmetyki te matują włosy, nadają im zadbany wygląd i pozostawiają je delikatne w dotyku. Obawiasz się, że taki preparat mógłby obciążyć Twoje włosy i tylko przyczyniłby się do osłabienia cebulek? Wybierz produkt wysokiej klasy, a na pewno nie odczujesz pogorszenia stanu swoich włosów. Warto przyjrzeć się dokładniej lekkim pudrom oferowanym przez sklep Barbersupply.pl (https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553979-KOSMETYKI-DO-WLOSOW-Pudry-do-wlosow.html), ponieważ w jego asortymencie znajdują się produkty najlepszych marek i o światowej renomie. Dzięki nim stworzysz świetną, naturalnie wyglądającą fryzurę i będziesz miał pewność, że pasma pozostaną w doskonałej kondycji. Co istotne, w tym miejscu możesz znaleźć pudry do krótkich i do dłuższych włosów.

Aplikacja pudru na włosy

Zastanawiasz się, w jaki sposób nakładać taki preparat na włosy, by efekt był optymalny? To naprawdę proste! Pierwsza zasada, którą musisz zapamiętać, jest taka, że puder sypie się na suche włosy. Ważne jest, aby nie aplikować zbyt dużo pudru – lepiej go dołożyć, niż przesadzić z jego ilością. Jak można się domyślać, puder sypie się u nasady włosów. Kolejnym krokiem jest rozprowadzenie go po pasmach palcami i grzebieniem. Dalsze czynności zależą od tego, jaką fryzurę chcesz mieć na głowie. Ułóż włosy, tak jak chcesz! Jeśli Twoje włosy są wygolone po bokach i dużo dłuższe u góry, to po kilku godzinach mogą stracić kształt. Na szczęście da się to naprawić – wystarczy nasypać jeszcze trochę pudru u ich nasady i ponownie je przeczesać. Taki restyling nie obciąży dodatkowo włosów, natomiast warto pamiętać o tym, że po stosowaniu pudrów do włosów dobrze jest używać szamponu nawilżającego, który zapobiegnie ewentualnemu przesuszeniu włosów. Najlepsze barberskie pudry mają jednak nowoczesną formułę przygotowaną specjalnie z myślą o włosach, które są delikatne i problematyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *