Dom i ogród

Zapachowe świece sojowe – gdzie kupić

Uwielbiasz, gdy w powietrzu unosi się piękny zapach? Marzysz o relaksującej kąpieli, której towarzyszy miła woń? Wszystkie Twoje wymagania spełnią świece sojowe. Mają one mnóstwo zalet, przede wszystkim są produktem naturalnym, a więc doskonale wpisują się w modny obecnie styl eco. Oferta świec sojowych jest dzisiaj ogromna, różnią się one między sobą nie tylko zapachem, ale także wielkością i designem. To oznacza, że na pewno znajdziesz wśród nich produkt na miarę swoich potrzeb.

1.Z czego wytwarza się świece sojowe?

2.Jak długo palą się świece wykonane z wosku sojowego?

3.Gdzie kupować świece sojowe?

Z czego wytwarza się świece sojowe?

Do produkcji świec sojowych wykorzystywane są ziarna soi. Zaraz po zbiorach oczyszcza się je i rozgniata, otrzymując olej sojowy. Aby mógł on stanowić bazę świec, poddaje się go procesowi uwodorowienia, dzięki czemu świece z łatwością zastygają. Produkowane z wosku sojowego świece są produktem całkowicie biodegradowalnym. W przypadku tych od najlepszych producentów nie dochodzi do tunelowania, w efekcie wypalają się one do samego końca. Renomowani producenci wytwarzają świece sojowe, wykorzystując ziarna soi pochodzące z ekologicznych upraw, takie świece bez obaw możesz palić w zamkniętych pomieszczeniach, gdyż w procesie ich spalania nie powstają żadne szkodliwe związki chemiczne.

Jak długo palą się świece z wosku sojowego?

Świece sojowe palą się zdecydowanie dłużej niż ich odpowiedniki wyprodukowane z parafiny. Czas palenia świecy zależy oczywiście zarówno od jej wielkości, jak i częstotliwości palenia. Średni czas spalania sojowej świecy wynosi aż czterdzieści godzin. Walorem tych świec jest także to, że palą się jasnym i delikatnym płomieniem oraz to, że nie wydzielają swoistego zapachu. Dzięki temu możesz się w pełni cieszyć głębią wybranych przez siebie aromatów. Jeżeli chcesz uniknąć tunelowania świecy, zależy Ci na tym, aby nie pękała, zapalaj ją przynajmniej na godzinę, a najlepiej gaś po upływie czterech godzin.

Gdzie warto kupować świece sojowe?

Z nabyciem tych świec nie ma dzisiaj najmniejszego problemu, w swojej ofercie mają je zarówno sklepy stacjonarne, jak i internetowe. Nie oznacza to jednak, że każdy sprzedawca jest uczciwy i oferuje produkty najwyższej jakości. Jeżeli chcesz mieć pewność, że wybierasz świece sojowe rewelacyjnej jakości, zawierający najlepsze składniki i doskonale dobraną kompozycję zapachową, postaw na sprawdzonego sprzedawcę. Decydując się na zakupy online, wybierz takiego, który cieszy się dobrymi opiniami klientów. Chcąc zrobić szybkie i naprawdę udane zakupy, wejdź na Aromatowo.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *