Motoryzacja

Uniwersalne deski elektryczne

Codzienne dojazdy do pracy samochodem w miastach mogą być bardzo męczące. Autobusy również nie są dobrą formą podróżowania, zwłaszcza w nadchodzącym okresie letnich upałów. Coraz większą popularnością zarówno na dojazdy do pracy czy uczelni, a także przejazdy do sklepów czy zwykłe wycieczki cieszą się deski elektryczne. Jest to wygodny i szybki sposób przemieszczania się, który ma również szereg dodatkowych zalet.

Szybka jazda bez wysiłku

Elektryczna deska dzięki wbudowanemu systemowi jest w stanie jechać z prędkością maksymalną około 20 km na godzinę. Nie trzeba przy tym, tak jak w przypadku użycia standardowych rowerów męczyć się na stromych podjazdach. Odpowiednie stabilizatory równowagi pomagają również użytkownikowi deski zachować pozycję podczas jazdy. Zaopatrzone w pojemne akumulatory deski umożliwiają przejazd do 25 kilometrów z wykorzystaniem urządzeń, znacznie łatwiej więc będzie przejechać trasę do swojego miejsca pracy – zapoznaj się z oferta firmy Velex na: https://velex.pl/pl/241-deski-elektryczne

Dostępne są różne modele

W zależności od preferencji klienta dobrać można zróżnicowane typy desek. Do trzech podstawowych typów najczęściej prezentowanych przez producenta Velex zaliczyć można:

  • rolki elektryczne. W odróżnieniu od standardowej deski, rolki pozwalają na utrzymanie stabilnej postawy podczas jazdy opierając ciężar na obu stopach. Wielu wybierających ten rodzaj urządzenia ma jednak obawy, czy taki sprzęt nie spowoduje rozjechania się nóg i groźnego upadku. Dlatego producenci zwykle montują dodatkową poprzeczkę łączącą takie rolki, dzięki czemu pozycja ciała będzie stabilniejsza
  • deski elektryczne oparte na prostopadłym rozstawie stóp względem kierunku poruszania się – to propozycja skierowana d o wymagających klientów. Napęd stanowi tutaj 8,5 calowe koło znajdujące się pomiędzy miejscami na ustawienie nóg. Podróż ułatwiają dwa mocne silniki, które świetnie radzą sobie z płaskim terenem jak i jazdą po nierównościach.
  • elektryczna deska, w której stopy ustawione są w linii zgodnej do kierunku jazdy. Taki sprzęt wymaga umiejętności jazdy, jednak po opanowaniu techniki poruszania się może przynieść sporo radości z jazdy. Takie urządzenie posiada tylko jedno koło, które jednak pozwala na bezpieczne manewrowanie i szybkie przemieszczanie się w określone miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *