Finanse i praca

Influencer z zasięgami zagranicznymi? Czemu nie

Prowadzisz własnego bloga, a może jesteś influencerką i chciałabyś zwiększyć swoje zasięgi na zagranicznych odbiorców? Jeżeli tak, to idealnym rozwiązaniem jest kurs angielskiego b1.

Jak zwiększyć zasięgi na zagranicznych odbiorców

Dzisiejszy biznes, który tak mocno przeniósł się do internetu zaskakuje możliwościami. Nieraz wiele osób poszukując większych pieniędzy, zaczyna robić rzeczy o które się nie podejrzewał. Np. osoby które zarzekały się, że nigdy nie wyjadą z kraju więc nie będą się uczyć języków obcych, nagle piszą posty i artykuły, które znakują hasztagami, a okazuje się że gdyby to samo napisały w języku angielskim mogłyby zarobić więcej.

Takie osoby powinny pomyśleć o kursie angielskiego b1, to najszybsza i najlepsza forma nauki, która pozwoli w przyjemny sposób nauczyć się pisać krótkie teksty w zrozumiałym języku. By przedstawić swoje poglądy, opisać ulubiony przepis kulinarny, czy opisać promowany produkt nie trzeba znać wiele słów. Trzeba natomiast swobodnie poruszać się w formie gramatycznej, aby tekst nie wyglądał jak przetłumaczony w bezpłatnym słowniku z wyszukiwarki. Powiedzmy sobie, że jeżeli mowa jest o pieniądzach i biznesie, to trochę wysiłku trzeba wnieść, aby zarobić.

Jeżeli jednak udałoby się przebrnąć przez cały kurs, to poszerzamy nie tylko naszych odbiorców, ale również dajemy sobie możliwość korzystania z innych źródeł pozyskiwania naszej wiedzy. Dzięki przebytemu kursowi na poziomie b1, każdy twórca tekstów umieszczanych w internecie, będzie mógł swobodnie czytać i rozumieć proste artykuły i komentarze. Dzięki temu też, sami autorzy tekstów będą mogli swobodnie i spontanicznie odpowiadać na reakcje obserwujących. Jest to o tyle inspirujące, że siedząc w jednym miejscu możemy poznawać inne kultury i nowych ludzi. Może zatem warto pomyśleć o rozwoju osobistym?

Pozwalając sobie na nietypowe ruchy, sprawiamy że nasza marka i biznes promują modę, albo wytyczają nowe tory biznesu. Chociaż na pierwszy rzut oka, decyzja o podjęciu dużego wyzwania jakim jest nauka obcego języka, to jednak jak historia ludzkości pokazuje, często czysty przypadek był sprawcą największych odkryć. Edisonie dzięki za przykład!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *