Finanse i praca

Aplikacja mobilna do wyszukiwania ofert z ubezpieczeniami

Dzisiaj wiele osób korzysta z telefonów lub tabletów do przeglądania Internetu. Można również w ten sposób znaleźć ubezpieczenie na samochód. Jak to zrobić? Odpowiedzą na nasze pytanie jest strona agentbot.pl, na której znajduje się specjalny bot. Jest to sztuczna inteligencja, która pozwala w krótkim czasie na wyszukiwanie ofert z wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Jest to oferta dla agencji i multiagencji, a zatem warto byłoby się z nią zapoznać. Przekonamy się, że prace można wykonywać łatwiej i szybciej. Agentbot właśnie do tego celu został stworzymy. 

Na co pozwala mobilna aplikacja

  • dodawanie zdjęć do polisy klienta,
  • skanowanie kodu aztec 2D, który znajduje się w dowodzie rejestracyjnym pojazdu.
  • dodawanie współwłaściciela.

Jeśli wykorzystuje się do szukania mobilną aplikację to cały proces jest jeszcze szybszy. Skanowanie zajmuje kilka sekund i wszystkie dane z pojazdu się znajdują w formularzu. W ten sposób wyszukiwanie jest bardzo proste. Łączenie się z towarzystwem ubezpieczeniowym zajmuje kilka sekund. Jeśli tych towarzystw mamy w swojej agencji ubezpieczeniowej więcej to wtedy w dwie minuty jest przygotowana pełna oferta. Klienci lubią, jeśli otrzymują szybko oferty. Nie tracą czasu i wiedzą czy opłaca się u nas kupować polisę czy nie. Liczy się również cena, dlatego trzeba będzie wyszukiwać tak oferty, aby każdy z naszych klientów był bardzo zadowolony. 

Uruchamianie aplikacji mobilnej

Na tydzień można mieć za siedem złotych do testów aplikacje. Po tym czasie, jeśli nie wykupimy pakietu to zostanie on zablokowany. Można wybrać sobie kilka rodzajów pakietów, które różnią się ilością klientów, ilością stanowisk, na których narzędzie będzie wykorzystywane czy wielkością konta. Wszystko można będzie dopasować tak, aby praca była u nas jeszcze szybsza i sprawniejsza.  Proces rejestracji nie zajmie nam więcej niż trzy minuty, a zatem nie warto czekać. Sprawdźmy jak to wszystko wygląda, a wtedy przekonamy się w jak łatwy sposób można wyszukiwać wiele ofert dla swoich klientów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *