Close-up of young female auditor typing on keyboard of laptop with green screen
Finanse i praca

Jakie opinie zbiera MLM

Jakie opinie zbiera MLM? Dla wielu opinia innych jest bardzo ważnym wskaźnikiem, który może determinować to, czy warto wchodzić we współpracę lub rozpocząć jakieś działania. W związku z tym warto sprawdzić, co mówi społeczność zebrana wokół marketingu sieciowego. Zapraszam do lektury.

Chcesz wiedzieć, jakie opinie zbiera MLM? Być może pomoże Ci to podjąć decyzję. Marketing wielopoziomowy wzbudza bardzo skrajne emocje. W związku z tym również opinie są skrajne. Znajdą się zarówno osoby, które wychwalają ten sposób zarabiania pieniędzy jako najlepszy, jak i takie, które otwarcie krytykują MLM. Poniższy artykuł ma na celu przyjrzenie się argumentacji obu stron. Być może na tej podstawie uda Ci się ustalić, czy chcesz podążyć tą ścieżką kariery.

Opinie zwolenników MLM

Osoby, które wypowiadają pozytywne opinie o MLM podkreślają, że jest to zajęcie oferujące wolność. Pracując jako konsultant dowolnej firmy, nie masz nad sobą niczyjej kontroli. Możesz pracować w godzinach, które są dla Ciebie odpowiednie. Dodatkowo to Ty wybierasz ludzi, z którymi współpracujesz. Dla osób, które dotychczas musiały pracować, według odgórnie ustalonego harmonogramu jest to duże udogodnienie.

Pracując w MLM praktycznie nie masz górnej granicy zarobków. Często osoby na najwyższych stanowiskach są w stanie zarabiać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Do tego należy doliczyć liczne premie oraz nagrody pieniężne lub rzeczowe. Większość firm oferuje również darmowe wycieczki do egzotycznych krajów dla swoich najlepszych liderów. Co więcej, możesz otrzymać również samochód służbowy w leasing, który będzie opłacany częściowo lub w całości przez firmę.

Dla wielu biznes MLM jest wyłącznie ciekawym sposobem na dorobienie kilkuset złotych do własnej pensji. Takie osoby nie budują własnej struktury. Sprzedają produkty swoim znajomym, zarabiając w ten sposób kilkaset złotych miesięcznie. Jest to bardzo dobra alternatywa dla ludzi, którzy mają nieco wolnego czasu.

Niektórzy idą jeszcze o jeden krok dalej i wykorzystują firmy MLM wyłącznie do oszczędzania. Po zostaniu konsultantem otrzymujesz zniżkę na produkty, która wynosi nawet 40%. Jeżeli na co dzień wykorzystujesz produkty danej marki, to możesz zaoszczędzić na ich zakupie. Osoby, które w taki sposób wykorzystują biznesy MLM dają zazwyczaj pozytywne opinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *