Rozrywka

Białe wesele – zobacz propozycje

Dzień ślubu jest uważany za jeden z najważniejszych dni w życiu, początek nowego etapu. Suknie ślubne tradycyjnie są białe, często także długie i koronkowe z licznymi delikatnymi ozdobami. Warto jednak postawić czasem na kreatywność i złamać schematy – suknie ślubne w kolorze pudrowy róż czy zmysłowa czerwień lub same dodatki w tym kolorze sprawią, że kobieta będzie olśniewać zmysłowością oraz kobiecością. Dodatki do sukni w formie kwiatów i biżuterii są ukoronowaniem urody każdej panny młodej.

Nie da się jednak zaprzeczyć, że cała stylizacja skupia w swoim centrum właśnie w delikatnych i wyjątkowych tkaninach, jakimi są suknie ślubne. Wiele panien ma dylemat w wyborze tej jednej jedynej, pomocna w tym może być znajomość swojej sylwetki – suknie ślubne mogą być gorsetowe, by wyszczuplić górą część sylwetki, rozkloszowane, by wyszczuplić dolną część sylwetki, proste, by wydłużyć nogi lub marszczone, by optycznie poszerzyć dół sylwetki. Równie poważnym dylematem w temacie suknie ślubne są dekolty.

Dekolt w kształcie „V” jest polecany kobietą, które chcą wysmuklić sylwetkę i podkreślić piersi, suknie ślubne z wycięciem hiszpańskim są idealne dla kobiet z szerokimi biodrami, trójkątny dekolt będzie podkreślał ramiona, podkoszulkowe wycięcie jest wręcz stworzony dla kobiet w krótką szyją, suknie ślubne z górą typu łódka sprawdza się, by ukryć krótkie ramiona i niewielki biust, dekolt karo wybiera się po to, by zamaskować zbyt krótką szyję i zbyt obfity biust, jeśli panna młoda ma ładne ramiona warto ukazać je wycięciem asymetrycznym.

Dzień ślubu będzie wyjątkowy, niezwykły i magiczny. Pozwól się rozpieścić, zaopiekować sobą i otulić wdziękiem. Jesteś piękna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *