Zdrowie i sport

Szybko wchłaniający się krem do rąk

Zniszczona lub popękana skóra na dłoniach to niestety dosyć częste zjawisko. Powodów jest mnóstwo. Ludzka skóra nie lubi skrajnych temperatur. Wysusza się w zimie podczas mrozów oraz latem, gdy na zewnątrz jest gorąco. Negatywny wpływ na kondycję dłoni – powodującą przesuszenie, ściągnięcie i utratę miękkości – mają także różnego rodzaju detergenty, nieodpowiednio dobrane mydła oraz częsty i długi kontakt z wodą, na przykład podczas ręcznego prania, sprzątania domu lub zmywania naczyń. W takich wypadkach odpowiednią regenerację naszym dłoniom może zapewnić sprawdzony i przebadany dermatologicznie kosmetyk, zawierający odpowiednio dobrane aktywne składniki.

Błyskawiczne wchłanianie

Receptura szybko wchłaniającego się kremu do rąk firmy Neutrogena (https://neutrogena.com.pl/site/product/21) została oparta na bazie unikalnej Formuły Norweskiej, która charakteryzuje się wysoką zawartością gliceryny, posiadającej znakomite właściwości nawilżające oraz zabezpieczające skórę przed ponownym wysuszeniem. Dodatkowe atuty kremu to jego delikatny zapach i neutralne pH, które umożliwia stosowanie kosmetyku do każdego rodzaju skóry.

Krem wystarczy starannie wetrzeć, by od razu poczuć oczekiwaną ulgę i zlikwidować twardość i szorstkość skóry. Dzięki szybkiemu wchłanianiu, a jednocześnie skutecznej ochronie, krem jest niezastąpiony nie tylko wtedy, gdy zapomnimy założyć podczas mroźnego dnia rękawiczki, ale także jako antidotum na ręce zniszczone pracą fizyczną.

Nie pozostawia śladów

Wadą niektórych kosmetyków do nawilżania i regenerowania skóry rąk jest to, że długo pozostają na jej powierzchni, powodując dyskomfort przy pisaniu na laptopie czy czytaniu książki. Szybko wchłaniający się krem do rąk firmy Neutrogena, dzięki temu, że ma lekką i nietłustą konsystencję, wchłania się błyskawicznie i nie pozostawia na powierzchni dłoni tłustych śladów. Z tego powodu może być stosowany nie tylko w domu, ale również w pracy czy w podróży w celu zapewnienia skórze dłoni natychmiastowej ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi lub jej regeneracji po zastosowaniu podrażniającego mydła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *